Caller - Vše pro Váš mobil

Handy Day 2005 Proffesional v.1.51


Náhledy

Handy Day 2005 Proffesional v.1.51Handy Day 2005 Proffesional v.1.51

Popis

Handy Day 2005  Proffesional je aplikací pro organizaci času a zvýšení Vaší produktivity. S touto aplikací přizpůsobíte telefon svým potřebám. Můžete s ní např. sledovat denní úkoly, schùzky, zprávy, zjištovat počasí až v 1400 lokacích světa, volíte si různé skiny. Program Vám umožní si navolit Vaši vlastní plochu telefonu. Navíc je plnì propojen se kalendářem, úkoly a sms zprávami. 


Funkce:

Denní rozvrh: 
Můžete sledovat schůzky, úkoly a nové zprávy za daný den v módu s otevřeným i zavřeným flipem. 

Týdenní rozvrh:
V Handy Day Proffessional můžeš sledovat i týdenní rozvrh a stav vytíženosti v dané dny. Program Vám nabídne i textové šablony, aby jste opakující se text nemuseli psát několikrát.

Rychlí přístup k aplikacím a kontaktùm:
S Handy Day 2005 Professional můžete rychle přistupovat k často používaným programům, nastavení telefonu a oblíbeným kontaktům díky Popup Menu, které Vám během 2 stisknutí kláves umožní spustit aplikaci nebo úkol. Součásti tototo pluginu je i Task Manager, který umožní vypínat a přecházet mezi aplikacemi. Key Mapper umožní nastavit klávesy na různé akce.


Personalizace úvodní stránky:
Handy Day 2005 Professional nabízí i možnost úpravy úvodní obrazovky telefonu na základì jednotlivých pluginů: datum, schůzky, úkoly, počasí, kontakty, aplikace, .... Jednoduše si zvolite jaký plugin a v jakém pořadí se bude ve Vašem telefonu zobrazovat.


Předpoví počasí:
Můžete sledovat počasí s více jak 1400 lokací na světì po 1 rok od zakoupení programu zdarma. Počasí poskytuje firma AccuWeather Sales and Service, Inc, http://www.accuwx.com .


Personalizace vzhledu:
Handy Day Vám nabízí možnost změnu skinu, který kompletně změní image a funkce Vašeho telefonu. Můžete tak mít v telefonu skin Windows XP, který vypadá jako Windows a také se tak ovládá!!! Mezi standardními jsou např. již zmínìný Windows XP, Pocket PC , HandyMac – jako u Macintosh, Christmas Skins – vánoční. 

- SMS on-line
Možnost sledování SMS zpráv za daný den, včetně obrázku odesílatele.

- Alarmy
Můžete si nastavovat alarmy.

- Zprávy
Plugin Zpráv – mùžete sledovat nejnovější zprávy z teměř 100 předvolených zpravodajských kanálů, které poskytují zprávy ve formátu RSS a samozřejmě můžeš přidat své oblíbené, pokud RSS podporují tedy i PhoneSoft.cz jehož RSS kanál naleznete zde: http://www.phonesoft.cz/rss/rss.xml


Skiny stáhnete zde:
http://www.epocware.com/download/se/hd_skins/Skins_Pro.zip


Aplikaci stáhnete zde:
http://www.epocware.com/download/se/HandyDay2005_Pro.zip

V pøíloze naleznete manuál.

Pro ověření funkčnosti aplikace na Vašem telefonu si ji vždy před koupí vyzkoušejte v demo módu.

AutorEpocWare
CenaShareware
JazykAnglický
Kategorie Symbian » Časové aplikace » Produktivita

Podporované mobily

   p800, p900, P910i

Soubory ke stažení

REKLAMA