Caller - Vše pro Váš mobil

Kalorik v.1.0


Náhledy

Kalorik v.1.0

Popis

Jedná se o midlet, který umožňuje vést evidenci potravin, které zkonzumujete během dne. Sleduje energetickou hodnotu zadaných potravin, bílkoviny, sacharidy, tuky a cholesterol. Můžete si zobrazit přehled za jeden konkrétní den, týden a nebo týdenní graf. Potraviny je možno zadávat buď ručně přímo na telefonu nebo importovat z Internetu.

Import dat
Pokud zvolíte v hlavní nabídce volbu Import dat, budete dotázáni na přesnou adresu, kde se nachází soubor s daty (implicitně je zde http://sweb.cz/nigol/potraviny.dat). Poté se program připojí k internetu a začne probíhat vlastní import. Průběh je zobrazen na displayi. Import lze přerušit stiskem libovolného tlačítka. POZOR – při importu jsou smazána aktuální data potravin (samozřejmě tím nejsou smazána data, zadaná v Deníku). Pro korektní funkčnost je třeba mít korektně nastaven přístup k internetu.

Deník
Slouží k zadávání množství potravin v jednotlivých dnech. Po zvolení této nabídky si vyberete den v týdnu (standardně je nastaven aktuální den), zvolíte Další-> kde si vyberete druh potraviny, opět Další-> a nyná již můžete zadat množství. Minimum je 10 g(ml). Dále je zde volba kladné nebo záporné. Ve většině případů ponecháte volbu kladné. Volba záporné slouží pouze pro opravy. Pokud zadáte něco špatně, opravíte to tak, že zadáte stejnou potravinu, stejné množství, ale záporné. Vždy na začátku nového týdne je třeba zvolit položku Nový týden čímž dojde k vymazání starších dat.

Přehledy
Zde si můžete nechat zobrazit přehled za jeden konkrétní den, týden nebo si případně zobrazit graf. U přehledu za den a týden je možnost exportu na mailovou adresu. Bohužel tato služba využívá server, jehož funkčnost a dostupnost neovlivním, takže funkčnost není zaručena!

Formát dat pro importování je jednoduchý. Můžete si vytvářet vlastní soubory s údaji, které nejčastěji potřebujete. Stačí si stáhnout soubor : http://sweb.cz/nigol/potraviny.dat otevřít jej v libovolném textovém editoru (např. Poznámkový blok ve Windows) a libovolně upravit. Poté jej uložíte na libovolný web server a v programu Kalorik zadáte přesnou adresu k tomuto souboru.

Pokud vytvoříte soubor s potravinami, který by mohl být užítečný i pro ostatní, klidně mi ho pošlete a já jej zařadím zde na stránky.

AutorNigol
CenaFreeware
JazykČeský
Kategorie Java » Aplikace » Zdraví

Podporované mobily

generic color

Dodatečné informace

MIDlet-1Kalorik, /potrav.png, Kalorik.Kalorik
MIDlet-Icon/potrav.png
MIDlet-Jar-Size43211
MIDlet-Jar-URLhttp://www.caller.cz/download/file/id/795-Kalorik.jar
MIDlet-NameKalorik
MIDlet-Vendornigol
MIDlet-Version1.0
MicroEdition-ConfigurationCLDC-1.0
MicroEdition-ProfileMIDP-1.0

Soubory ke stažení

REKLAMA