Caller - Vše pro Váš mobil

Mobile iKup v.1.0


Náhledy

Mobile iKup v.1.0Mobile iKup v.1.0

Popis

Aplikace Mobile iKup je dalším java programem od Teamu PhoneSoft, který Vám umožní zjišťovat informace o aukcích na serveru www.ikup.cz, nechat si zobrazit obrázky předmětů a také na aukce přihazovat. Bude se Vám obzvláště hodit, když nemáte přístup k počítači, ale přesto chcete pohlídat vydražení předmětu, pokud Vás někdo přehodí nebo když jednoduše chcete zkontrolovat, jak se pohybuje aukce Vámi prodávaného předmětu. Aplikace funguje na většině telefonů.

Jaké má možnosti uživatel?

Mezi nejdůležitější nabídky aplikace patří: Moje aukce, Hledat aukce a Nastavení, o nichž si zde uvedeme základní informace bližší naleznete v nápovědě, kterou stáhnete na této stránce v příloze.


Moje aukce:
Do této složky si uživatel ukládá aukce, ke kterým chce mít rychlý přístup a také do nich může velmi rychle přihazovat. Aukce do této složky ukládá z aukcí vyhledaných v nabídce Hledat aukce nebo přímo z Moje aukce po zadání čísla aukce, kterou chce uživatel uložit. Moje aukce může uživatel řadit dle abecedy nebo dle konce aukce, pro staré aukce si může nastavit automatické mazání po zvoleném počtu dní nebo si je může mazat ručně. Mezi další možnosti patří například změna názvu, atd. Všechny aukce, které si dáte přidat do Moje aukce se Vám navíc uloží na serveru jako Sledované položky, a pokud máte správně nastaven email a v něm přesměrování na mobil bude Vám chodit i upozornění, že Vaše nabídka již není vítězná nebo že jste aukci vyhráli.


Hledat aukce:
Tato nabídka uživateli umožní vyhledat aukce buď dle jména a klíčových slov nebo dle čísla aukce. Pokud dá uživatel vyhledat podle čísla aukce může si najít i již uzavřené aukce, pokud dá vyhledávat dle jména a klíčových slov, vyhledají se mu vždy pouze otevřené aukce, tedy ty, ve kterých lze ještě přihazovat.


Nastavení:
Pod touto položkou hlavní nabídky aplikace najdete volby, kterými můžete ovlivnit funkce aplikace. Mezi možnosti nastavení patří např.: řazení Mých nebo Vyhledaných aukcí, velikost zobrazovaných obrázku, nastavení automatického mazání starých aukcí, intervalu aktualizace aukcí a také zadání uživatelského jména a hesla.

Mobile iKup by měl fungovat na většině mobilních telefonů s J2ME a GPRS připojením.


Další informace o programu naleznete v přiloženém souboru.


Více o aukčním serveru iKup.cz se dozvíte zde.


Připomínky, co Vám v programu chybí a co by jste přidali, aby se s Mobile iKup lépe pracovalo, případně dotazy k zakázkové tvorbě TEAMu PhoneSoft posílejte na: info@phonesoft.cz

AutorTEAM PhoneSoft
wwwfirma.phonesoft.cz
CenaFreeware
JazykČeský
Kategorie Java » Informační software » Byznys

Podporované mobily

generic

Dodatečné informace

MIDlet-1Mobile_iKup,/icon.png,ikup_package.ikup
MIDlet-DescriptionTato aplikace umoznuje prohlizet nabidku systemu Ikup.cz a prihazovat do aukci
MIDlet-Jar-Size28662
MIDlet-Jar-URLhttp://www.caller.cz/download/file/id/1289-Mobile_iKup.jar
MIDlet-NameMobile_iKup
MIDlet-VendorTEAM Phonesoft.cz
MIDlet-Version1.0
MicroEdition-ConfigurationCLDC-1.0
MicroEdition-ProfileMIDP-1.0

Soubory ke stažení

REKLAMA