Caller - Vše pro Váš mobil

SYNOT TIP Kursy v.1.1.9


Náhledy

SYNOT TIP Kursy v.1.1.9SYNOT TIP Kursy v.1.1.9

Popis

Aplikace SYNOT TIP Kursy Vám umožní zjišťovat aktuální kursy z nabídky sázkové kanceláře SYNOT TIP, a.s.. Můžete tak zjišťovat kursy na sportovní utkání v hokeji, fotbalu nebo např. soutěž Česko hledá SuperStar, ... a nově také ověřovat rozhodnutí Vašeho vsazeného tiketu.


Návod

Nabídka SYNOT TIP
Po zvolení této položky se Vás aplikace zeptá na způsob připojení, kterým chcete přenášet data nebo pouze zda-li připojení povolit nebo ne. Po potvrzení se poté již dostanete do hlavní nabídky, kde volíte oblast, u které chcete zjistit kursy. Jedná se o Fotbal, Hokej, .... Losované hry, Společnost, .... Po zvolení např. Fotbalu se Vám zobrazí několik dalších položek, kde si vyberete podle země mužstva, u kterého Vás zajímá kurs. Následovně zvolíte soutěž, v které daný tým hraje. Na další strance se Vám již zobrazí jednotlivé zápasy týmů v této soutěži. Pokud najedete na některé z utkaní, tak se Vám v běžícím okně nad zápasy zobrazuje celý název soupeřících týmů a kurs na výhru, prohru a remízu. V případě, že chcete zjistit další kursy zvolíte daný zápas a zobrazí se Vám kompletní nabídka kurzu pro toto utkání. Jednotlivé kursy jako na remízu, prohru a další kombinace můžete uložit do své sázenky.


Moje sázenka
Pokud některé z kursů dáte uložit do Mojí sázenky, můžete si jednoduše v sázence zjistit celkový kurs na utkání, které máte v sázence a podle toho i zjistit jakým koeficientem se bude násobit Vámi v sazená částka.


Kontrola tiketu
Na základě čísla Vašeho tiketu Vám umožní zjistit stav rozhodnutí jednotlivých přiležitostí na Vašem tiketu a výši výhry.

Nastavení
V Nastavení si můžete zvolit, které typy sázek se Vám v nabídkách mají zobrazovat. Výhodami této volby jsou zvýšení přehlednosti a snížení přenosu dat tím, že zakážete zobrazovat typy sázek, o které nemáte zájem.

Více o sázkové kanceláři SYNOT TIP, a.s. se dozvíte zde.


Více o zakázkové tvorbě TEAMu PhoneSoft naleznete na:
www.phonesoft.biz

Připomínky k aplikaci zasílejte na:
info@phonesoft.cz

AutorTEAM PhoneSoft
wwwfirma.phonesoft.cz
CenaFreeware
JazykČeský
Kategorie Java » Informační software » Informace

Podporované mobily

generic color

Dodatečné informace

MIDlet-1SynotTip,/synot_tip3.png,phonesoft.SynotTip
MIDlet-DescriptionTato aplikace zprostredkovava kompletni nabidku sazkove kancelare SYNOT TIP, a.s.
MIDlet-Iconsynot_tip3.png
MIDlet-Info-URLwww.phonesoft.cz
MIDlet-Jar-Size28969
MIDlet-Jar-URLhttp://www.caller.cz/download/file/id/782-Synottip_kursy.jar
MIDlet-NameSynottip kursy
MIDlet-VendorTEAM Phonesoft
MIDlet-Version1.1.9
MicroEdition-ConfigurationCLDC-1.0
MicroEdition-ProfileMIDP-1.0

Soubory ke stažení

REKLAMA