Caller - Vše pro Váš mobil

XXX 2 v.2.03.9


Popis

Mobario je klasická plošinovka ovšem vysoké kvality. Vaším cílem ve hře je zachránit Vaše děvče Mobariu z náruče zlého Paviho. Hra má 9 těžkých levelů plných nebezpečných nepřátel, včetně finálového souboje se zlým Pavim. Každý level je navíc časově omezen, takže lehké to určitě mít nebudete.  Jedná se zatím o nejlepší free java hru, kterou jsme pro Vás přeložili i do češtiny, takže nezbývá nic jiného než doporučit.

Hru můžete stahovat z http://www.aquajava.hu/en/content.php?file=mobario-downloads nebo z wapu na wap.aquajava.hu je ale potřeba zadat denně měnící se kód. 

Pozor: soubory .jad a .jar nic neobsahují, ale klidně na .JAR kliknete ať se hře přičítají stáhnutí :-)


Stručný manuál:
- pokud hru úspěšně nainstalujete a spustíte, hra se Vás zeptá na jazyk. Hra se Vás zeptá pouze jednou takže dejte pozor, aby jste vybrali ten správný. Na výběr je čeština, angličtina, ale i němčina, maďarština nebo italština. Jazyk můžete změnit jedině při další instalaci.
- u pomalejších telefonů C60 a MC60 se doporučuje vypnou v nastavení pozadí.
- Menu: Start Game: začínáte od prvního levelu Pokračování v rozehrané hře: v této verzi je možná navázat na rozehranou hru, kdy začínáte od začátku levelu, ale není to možné u všech levelů. Takže pokračovat můžete u levelu Skyworld(3) Caveland(4) Waterworld(5) Garden(6) Castle(8) a u 7,9 se vrátíte do 6 a 8. Pokud ztratíte všechny životy můžete pokračovat od 5 levelu v připadě, že jste jej dosáhli. Pokračování funguje pouze v případě, když během hry zmáčkněte červené tlačítko k položení hovoru.

Ovládání:
4, 6 – vlevo, doprava
2, 3, 4 – skočí navrch, vpravo, vlevo
8 - dolů
0 – pauza
* - zapne nebo vypne audio

AutorAquaJava
wwwwww.aqaujava.hu
CenaFreeware
JazykAnglický, Český, Italský, Ma
Kategorie Java » Hry » Dobrodružné

Podporované mobily

Siemens color

Soubory ke stažení

REKLAMA